Hakkımızda

Türkiye'nin ilk online çiçek sitesi olarak 2007 yılında kurulan ciceklazim.com, bugüne kadar çalıştığı kaliteli iş ortaklarıyla müşterilerine hizmet veriyor. Türkiye'nin dört bir yanına kaliteli, hızlı hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti politikasıyla mutluluk dağıtan ciceklazim.com, internet ve çağrı merkezleri üzerinden müşterilerine 7/24 sipariş oluşturma olanağı sağlıyor.

ciceklazim.com, çiçek kategorisinin yanı sıra, ürünlerindeki vip tasarımlarla da müşterilerine geniş ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Siz de sevdikleriniz için online sipariş oluşturabilir ve onlara unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.  


Çiçek Lazım Olarak Sevdiklerinize Çiçek Siparişi Verebileceğiniz Aynı Zamanda Sizlerinde Güvenliğinizi Düşünerek Tüm Bankaların Kabul Ettiği Güvenlik Sistemlerini Kullanmaktayız. Kaliteli Çiçekleri Uygun Fiyatlar İle Sizlere Sünüyoruz. Sayın Müşterilerimiz Özel Günlerde Yoğunluğuzdan Dolayı Sizlere Teslimat Saati Sözü Veremeyebiliriz Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz. Bizi Tercih Edin Sevdiklerinize Günün En Taze Çiçeklerini Ulaştıralım! Narlıdere Çiçekçi

Turkish Marble Supplier

SİPARİŞ TAKİP

Sipariş Göster

ÇİÇEK KODUNA GÖRE ARA

Çiçek Göster